با ما وب سایت خودتون رو در گوگل معرفی کنید

آنالیز وب سایت شما

سایت شما
نام
موبایل
ایمیل
ارسال

مراحل درخواست بهینه سازی سایت


سئو سایت رایگان
خدمات سئو سایت
تعرفه خدمات سئو
خدمات سئو وب

ثبت درخواست

برای شروع فرآیند سئو کافیست ثبت درخواست کنید و یا با ما مشاوران ما تماس بگیرید

بررسی

کارشناسان ما درخواست شما را بررسی می کنند و با شما تماس میگیرند

قرارداد

پس از بررسی و تایید درخواست شما نوبت به امضای قرارداد می رسد

شروع کار

حالا کارشناسان ما با توجه به نوع خدمات سئو مختص سایتتان شروع به بهینه سازی سایت میکنند

خدمات سئو با کانتنو


خدمات سئو

سئو چیست؟

اگر کسب و کار اینترنتی دارید یا تمایل دارید وارد این نوع بازار کارشوید احتمالا نام سئو را شنیده اید . به طور خلاصه میشه گفت سئو یعنی بهینه سازی سایت شما برای موتورهای جستجوگر مثل گوگل . این روزها اکثر کسب و کارهای کوچک و بزرگی که اهمیت سئو را درک کرده اند در تلاشند تا جایگاه خود را در صفحه اول گوگل و یا حتی لینک اول تثبیت کنند. پس برای سبقت گرفتن از رقیب های خود بهتره هر چه سریعتر دست به کار شوید.

خدمات سئو کانتنو چه کمکی به سایت ما میکند ؟

بهینه سازی سایت امریست که نیاز به افراد متخصص دارد تا با توجه به قوانین به روز شده سئو، در منطقی ترین زمان ممکن به سایت شما کمک کنند که در نتیجه باعث افزایش درآمد و بازدید سایت میشود . کارشناسان کانتنو آماده اند تا در مسیر رسیدن به صفحه اول گوگل و ارتقاء جایگاه سایت شما در کنارتان باشند. کانتنو با در اختیار داشتن دانش به روز در زمینه بهینه سازی موتورهای جستجو می تواند کسب و کار شما را به اوج برساند.

سئو سایت وردپرس

سوالات متداول سئو


هزینه ی خدمات سئو چقدر است ؟

هزینه ی سئو با توجه به نیاز مشتری و نوع سایت شما متفاوت است. ولی هر شرکتی که قیمت خیلی پایینی برای ارائه خدمات سئو به شما ارائه داد شک نکنید که از سئوی کلاه سیاه استفاده میکند که در نتیجه ی آن سایت شما پنالتی شده و از نتایج گوگل حذف میشوید.

چه زمانی لازم است که در سئو به نتیجه مطلوب برسیم ؟

نتیجه گرفتن در سئو بسته به بازار کار اینترنتی شما و فعالیت رقبا دارد. گاهی کلمه ی مورد نظر شما آنقدر رقیب کم دارد که طی سه ماه به نتیجه ی مطلوب در گوگل میرسید و جایگاه کلمات کلیدی مد نظرتون تثبیت میشود. ولی در اکثر موارد که کلمه ی کلیدی حجم سرچ و رقیب زیادی دارد بین 6 تا 8 ماه زمان لازم است تا نتیجه بگیرید .

آیا کانتنو تضمین میکند که سایت من همیشه در لینک اول بماند ؟

حتی خود کارشناسان سئو گوگل هم نمی توانند چنین تضمینی به شما بدهند چراکه عملکرد رقبا در هر زمان تغییر میکند آن ها هم مثل تلاش میکنند که جایگاه اول را کسب کنند . علاوه بر این الگوریتم های گوگل مرتبا تغییر میکنند و هیچ فردی قادر به پیش بینی این تغییرات نیست .

آیا بعد از اینکه به جایگاه مطلوب رسیدیم فعالیت سئو بر روی سایت ما قطع میشود ؟

خیر. تا زمانیکه میخواهید از سایتتون بهره برداری کنین نیاز است که به سئو ادامه دهید . رسیدن به جایگاه مطلوب تنها نیمی از راه است مهم تثبیت آن جایگاه ست برای همین رها کردن سئو در هر لحظه میتواند منجر به افت رتبه ی شما بشود .

آیا بهینه سازی سایت های وردپرسی با سایت های دیگر متفاوت است ؟

میشود گفت که سایت های استاتیک یا نیتیو برای بهینه سازی عملکرد بهتری دارند چراکه هم سرعت بیشتر وهم انعطاف پذیری بهتری دارند. اما این دلیل نمیشود که سایت های وردپرسی را نشود بهینه کرد خیلی از سایت های که هم اکنون رتبه های خوبی دارند از جمله سایت هایی هستند که از قالب های آماده ای مثل وردپرس استفاده کردند.

کارشناسان کانتنو سئو را برای چه موتور جستجو گری انجام میدهند؟

گوگل. چراکه در حال حاضر تنها گوگل دارای الگوریتم های قابل درک فرآیند سئو است.

نمونه کارهای سئو ما


فرآیند سئو در کانتنو


سئو وب سایت

اهمیت سئو

همانطورکه میدانید امروزه اینترنت نقش اساسی در زندگی ما بازی میکنه و میشود گفت اکثر افراد پاسخ سوالات و نیاز های روزمه خود را از طریق موتورهای جستجو پیدا میکنند. خیلی از این سوالات مربوط به نیازهای روزمره و یافتن خدمات مورد نظر آنهاست. پس اگر کسب و کار اینترنتی شما میتواند به هر نحوی پاسخگوی نیاز مردم باشد باید برای دیده شدن در گوگل و افزایش بازدید سایتتون تلاش اقدام کنین . برای بودن در جایگاه های خوب گوگل و صفحه ی اول تنها را کاری که دارید سئو است.

مدت زمان فرآیند سئو

سئو فرآیندی زمان بر است. پیچیدگی های خاص خود را هم دارد. صبر و حوصله زیادی لازم است تا یک وبسایت به جایگاه دلخواه در موتورهای جستجو برسد. موفقیت در این زمینه به داشتن استراتژی مناسب و تحلیل رقبا برای پیشی گرفتن از آن ها بستگی دارد. چون رقبا هم طبعا به فکر بهینه سازی خود هستند این فرآیند بسته به داشتن تعداد رقیب ممکن است طولانی تر شود . اگر سئوی وبسایت خود را به افراد حرفه ای در این زمینه بسپارید برای همیشه رضایت خواهید داشت. در واقع این سرمایه گذاری ارززش را دارد.

سئو سایت شرکتی