کانتنو محتوای نو

سفارش تولید محتوای خلاقانه

سایت شما
نام
موبایل
ایمیل
ارسال

مراحل سفارش تولید محتوا


سفارش تولید محتوا
سفازش تولید محتوا برای سایت
شرکت تولید محتوا
هزینه تولید محتوا

ثبت درخواست

برای شروع تولید محتوا توسط کانتنو کافیست درخواست خود را ثبت کنید

بررسی

کارشناسان ما درخواست شما را بررسی می کنند و با شما تماس میگیرند

قرارداد

پس از بررسی و تایید درخواست شما نوبت به امضای قرارداد می رسد

شروع کار

حالا کارشناسان ما کار تولید محتوا را برای شما شروع می کنند

سفارش تولید محتوا و اهمیت آن


انجام تولید محتوا

تولید محتوا چیست ؟

تولید محتوا در ذهن عموم معمولا محتوای متنی است در صورتیکه تولید محتوا فقط شامل متن و نوشته نمیشود . محتوا به طور کلی به سه دسته ی محتوای متنی ، بصری و صوتی تقسیم میشود. همه ی ما به نوعی در طول روز در حال تولید محتوا هستیم تمام عکس ها و نوشته هایی که در شبکه های مجازی میگذاریم به نوعی تولید محتوا هستند . اما اینکه واقعا چه محتوایی مناسب کسب و کار ماست و میتوان از آن درآمد زایی کرد نیاز به افرادی متخصص دارد تا با داشتن دانش کافی بتوانند محتوایی خلاق و مناسب پرسونای مخاطب شما تولید کنند.

چرا باید تولید محتوا کنیم؟

محتوا بخش ضروری برای ارتباط یک کسب و کار با مشتریان است. از طریق محتواست که مشتریان با خدمات شما آشنا می شوند. . در واقع محتوا را می توان پایه و اساس استراتژی یک کسب و کار برای بازاریابی و فروش دانست. برای اینکه محتوای تاثیر گذار داشته باشید باید مخاطبان خود را به درستی شناسایی و درک کنید و محتوای مناسب با نیاز آنها را تولید کنید و سپس این محتوا را از طریق کانال های مناسب به آنها برسانید. محتوا میتواند شامل متن، تصویر، ویدیو و صدا باشد که بسته به نوع مخاطبین شما و نیاز آن ها هر کدام از آن ها میتواند سودمند باشد. ما در کانتنو با داشتن افرادی خلاق و توانمند محتوای مورد نیاز شما را با بیشترین کیفیت و کمترین هزینه تولید می کنیم.

سفارش تولید محتوا

انواع تولید محتوا


سوالات متداول


کانتنو چه خدمات تولید محتوایی ارائه میدهد ؟

خدمات کانتنو شامل همه ی جنبه های تولید محتوا میشود از محتوای متنی گرفته تا تولید موشن گرافیک و پادکست و ... میشود .

چرا باید تولید محتوا خود را به کانتنو بسپاریم ؟

چون کانتنو سال هاست که در زمینه ی تولید محتوا فعالیت داره و افراد با تجربه ی برای شما تولید محتوا میکنند . برای هر کاری نیاز به یک تخصصی است پس بهتره تولید محتوا را همم به متخصصان بسپارید تا در زمان کم بهترین محتوا را برای شما تولید کنند.

آیا برای تولید محتوا سایت از رقبای ما کپی برداری میکنید ؟

به هیچ عنوان . ما رقبای شما را تحلیل و بررسی میکنیم ولی کار ما تولید محتوای خلاق است بنابراین کپی برداری تو کار ما نیست حتی از رقیب شما تولید محتوای بصری و صوتی بهتری براتون میکنیم .

هزینه ی سفارش تولید محتوا کانتنو چگونه است ؟

تولید محتوا جنبه های مختلفی بسته به انتخاب محتوای شما و میزان محتوای که مد نظر دارید مدت زمان و هزینه ی آن متفاوت است .

هزینه ی تولید محتوای متنی چگونه محاسبه میشود؟

گاهی با توجه به تعداد کلمات هزینه را محاسبه میکنیم گاهی بر اساس تعداد مقالات . اگر برای متن ها و مقالات نیاز به تولید محتوای تصویری هم داشتید هزینه ی آن جداگانه برآورد میشود .

آیا کانتنو محتوای سئو شده تولید میکند ؟

بله ، از آنجاییکه ما در کانتنو تیم متخصص سئو هم داریم تمام محتوا های تولید شده کاملا بر اساس قوانین سئو هستند .

شرکت هایی که با ما همکاری کردند


تولید محتوای سایت اسکیلرن
تولید محتوای سایت سرباز صلح
تولید محتوای سایت آف و آن
تولید محتوای سایت مهرانی کم
تولید محتوای سایت دفتر فناوری های نرم شریف

سفارش تولید محتوا الکترونیکی


تعرفه تولید محتوا

تولید محتوا الکترونیکی چیست ؟

محتوای الکترونیکی به هر نوع محتوایی که در فضای اینترنت قرار میگیرد تا باعث پیشرفت عملکرد کسب و کار شما بشود می گویند. و هر نوع محتوایی که شما در سایت ها ، فضای مجازی به صورت متن ، ویدئو ، تصویر و صوت را میبینید و میشنوید شامل میشود. در تولید محتوا به صورت الکترونیکی هم پرسونای مخاطب حرف اول را میزند یعنی ابتدا باید مخاطبین خود را بشناسید و درک دقیق نیاز آن ها شروع به تولید محتوا کنید . ما اینجا در کانتنو با به کار گیری روش های نوین به صورت همه جانبه از تصویر گرفته تا متن و ویدئو و موشن را به صورت منحصر به فرد برای شما طراحی میکنیم و تا قدم آخر با شما همگام خوهیم بود .

اهمیت تولید محتوای الکترونیکی در کسب و کار

اگر شما صاحب یک کسب و کار در فضای اینترنت هستید و تمایل دارید وارد این نوع از تجارت شوید باید بدانید که محتوای داخل سایت شما و یا محتوایی که در فضای مجازی تولید میکنید میتواند اثر بسزایی در دیده شدن و افزایش درآمد شما داشته باشد . متن هایی که در سایت و یا شبکه های اجتماعی شما قرار میگیرند باید منحصر به فرد باشند تا هم برای مخاطب و هم از نظر قوانین سئو ارزشمند باشد . تصاویر موجود ، ویدئو ها و پاکست ها همه و همه از نظر مخاطب حائز اهمیت است و میتواند باعث جلب نظر او ، بازدید بیشتر محتوای شما و در نهایت افزایش درآمدی ورودی شما شود .

سفارش تولید محتوای الکترونیکی